Jesteśmy jednym z największych producentów papieru dekoracyjnego w Europie!

O firmie

Malta-Decor Sp. z o.o. w Poznaniu jest jednym z największych producentów papieru dekoracyjnego w Europie i jednocześnie jedynym tego rodzaju w tej części naszego kontynentu. Jest to nowoczesny oraz innowacyjny zakład produkcyjny kierujący się zasadą zrównoważonego rozwoju.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu – jako fabryka papieru Malta-Decor Sp. z o.o., choć pod nieco inną nazwą, funkcjonuje w tej lokalizacji już od 1925 roku, w której w miejsce dawnej cegielni utworzono fabrykę i uruchomiono pierwszą maszynę papierniczą produkującą karton – z dumą kontynuujemy tradycję papierniczą naszych poprzedników osiągając wiele sukcesów w tej branży. Na przestrzeni tych lat ukształtował się i ugruntował współczesny profil produkcji. Nowe oblicze fabryki znalazło swój wyraz nie tylko w zmianie nazwy, lecz przede wszystkim w unowocześnieniu produkcji oraz nowych inwestycjach, które znacząco zwiększyły możliwości produkcyjne zakładu, jednocześnie stawiając nas w gronie największych producentów papierów dekoracyjnych na świecie.

Malta-Decor Sp. z o.o. korzystając w pełni z zaplecza technicznego i technologicznego grupy kapitałowej KRONOSPAN, której jest częścią, realizuje program rozwoju produkcji papierów dekoracyjnych wytwarzając produkt na najwyższym światowym poziomie. Obecnie nasza produkcja papieru oparta jest na najnowszych technologiach, nieustannie ulepszanych i usprawnianych. Światową jakość wyrobu zapewnia nowoczesny park maszynowy wyposażony w wysokiej klasy aparaturę pomiarową i sterowniczą, zapewniający automatyzację procesu produkcyjnego oraz pełną kontrolę jakości gotowych wyrobów.

Filozofię firmy odzwierciedla:

Współczesność Malta-Decor Sp. z o.o. to przede wszystkim nacisk na nowoczesność, satysfakcję klientów oraz produkcję w całkowitej zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Dążenie do perfekcji w zakresie tych trzech elementów umożliwiło nam zdobycie silnej pozycji rynkowej oraz pozwala kontynuować ekspansję na rynku światowym.

Najnowsze rozwiązania technologiczne, dbałość o jakość produktu i doskonała załoga pozwalają firmie Malta-Decor Sp. z o.o. spełniać nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania klientów. Wszystkie te czynniki stawiają nas w gronie czołowych producentów papierów dekoracyjnych na świecie a nasze papiery znajdują nabywców w całej Europie, a także w Azji i obu Amerykach.

Malta-Decor Sp. z o.o. dziś to:

  • 5 nowoczesnych maszyn papierniczych w 2 lokalizacjach, wyposażonych w wysokiej klasy aparaturę pomiarową i sterowniczą,
  • przeszło 100.000 ton papieru dekoracyjnego rocznie najwyższej jakości,
  • czołowy i uznany producent na rynku papieru dekoracyjnego w Europie i na świecie,
  • lider na rynku w zakresie papierów niskogramaturowych,
  • innowacyjny zakład produkcyjny kierujący się zasadą zrównoważonego rozwoju,
  • wysoko wykwalifikowany zespół: przeszło 300 pracowników wykorzystujący w swojej pracy najnowsze rozwiązania technologiczne,
  • produkcja w całkowitej zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Skontaktuj się

Malta-Decor Sp. z o.o.

ul. Wołkowyska 32, 61-132 Poznań, PL
www.maltadecor.pl


Sekretariat:

T: +48 61 87.35.400

@ office.malta@kronospan.pl

Dział Zakupów:

T: +48 61 87.35.430-436

@ purchase.malta@kronospan.pl

Dział Sprzedaży:

T: +48 61 87.35.421-428

@ sales.malta@kronospan.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym w celu przekazania odpowiedzi na moją wiadomość/zapytanie. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Potwierdzam zapoznanie się z: klauzulą informacyjną.